عکاسی کودک، ثبت روح کودکانگی اطفال و کودکان از بدو تولد بشمار می‌رود که نیاز به دانش، صبر و حوصله فراوان دارد.

کودکان در هنگام عکاسی بی توجه به فرمان عکاس، عکس العمل طبیعی خود را داشته و عکاس علاوه بر صبر و حوصله باید این مهارت را داشته باشد که در یک لحظه بهترین کادر و زاویه، بهترین نور پردازی و تنظیمات عکس را شکار کند. همکاران ما در آتلیه بهار با تسلط کامل به هنر عکاسی و نورپردازی متخصص در ثبت زیباترین لحظات کودک شما در آتلیه می باشند و این امر باعث کوتاه تر شدن زمان عکاسی از کودک ودر نتیجه خستگی کمتر آنها در آتلیه می شود.

شرایط عکاسی:

  • نوزاد
    نوزاد شما از از بدو تولد تا حدود شش ماهگی در این گروه سنی قرار می گیرد. پیشنهاد ما برای نوزادان زیر دو ماه عکسبرداری در حالت خواب است بنابراین لطفا در زمان انتخاب زمان عکسبرداری حتما ساعت خواب نوزادتان را با همکاران ما هماهنگ نمایید.
  • از شش ماهگی تا یک سالگی
    بهترین گروه سنی برای عکسبرداری از کودک شما می باشد و این مجموعه دارای متنوع ترین دکورها و فضاها برای کودک شما در این بازه سنی است. همچنین پیشنهاد می شود از کودک شما برای جذابیت بیشتر بدون لباس عکاسی شود. شما می توانید برای زیبایی بیشتر لوازم فرزند خود را بهمراه داشته باشید.
  • یکسال به بالا
    این مجموعه با دارا بودن دکورها و فضاهای کودکانه با المان های متنوع قادر به ثبت لحظات شیرین کودک شما می باشد. جهت عکاسی بهتر و متنوع توصیه می شود لباس های زمستانی و تابستانی برای کودک خود بهمراه داشته باشید.