آتلیه بهار مجموعه ای خانوادگی ست، که ابتدا با نام بهار آزادی شروع به کار کرد و پس از مدتی نام آن به آتلیه بهار تغییر پیدا کرد.

ما مفتخریم که ابتدا کارمان را از سال ۱۳۵۹ در زمینه عکاسی، به عنوان اولین عکاس شهرستان باخرز شروع کردیم و در سال ۱۳۷۲ مصمم شدیم با توسعه کارمان در زمینه خدمات فیلمبرداری از مجالس شما عزیزان همانند عکاسی به عنوان اولین و پیشروترین، خدمات فیلمبرداری را توسعه و شروع کنیم، سپس در سال ۱۳۹۶ تصمیم گرفتیم برای عرضه خدمات نوین، رفاه و راحتی شما شهروندان عزیز باز هم کارمان را در زمینه آتلیه تخصصی عروس و داماد، مدلینگ، کودک، اسپرت و هنری با به روز ترین دکور و تجهیرات عکاسی توسعه بدهیم. در طول این سالها در زمینه های مختلف عکاسی و فیلمبرداری فعالیت داشته ایم و هم اکنون تمامی خدمات عکس و فیلم را به شما دوستان عزیز ارائه می نماییم.

این مجموعه با دارا بودن کادر متخصص خانم و آقا آسودگی خیال مشتریان خود را فراهم نموده و در راستای حفظ امنیت اطلاعاتی و رعایت شئون خانواده قدم برداشته است.

در حال حاضر نیز با گذشت حدود چهار دهه فعالیت همواره مشتری مداری، کیفیت و زمان تحویل مناسب را به عنوان منشور اخلاقی برای خودمان برگزیده ایم. مجموعه ما با بهره گیری از بهترین امکانات فیزیکی و فناوری های روز همواره به عنوان پیشگام این هنر، آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز با هزینه مناسب می باشد و برای به دست آمدن حداکثر رضایت شما سروران گرامی با نهایت تلاش می کوشیم.

با سپاس از انتخاب شما

مدیریت آتلیه بهارمحمد حسین زاده